Sport

Paratriathlon ve Švýcarském Lausanne

Přináším informace ze světového závodiště v paratriathlonu ve švýcarském Lausanne ze dne 18. 8. 2018. No, a že to byl opravdový nervák, až do samotného konce, o tom se přesvědčíte sami.

Číst dále

Čína Yichang maraton

https://www.youtube.com/watch?v=h6eW9kOQ90A Musím se vám k něčemu přiznat. Poprvé jsem v Číně před startem začal přemýšlet, jestli v tomto zajímavém městě nepověsit běžecké boty na hřebík. Ale za vším hledej ženskou...

Číst dále

Obrázek k článku Maraton Praha 2016

Maraton Praha 2016

V neděli 8. května 2016 na nás čekala první maratonská trasa - velký International Prague Marathon. Nikdy jsme ještě neodběhli 42 km a mohli jsme se jen domnívat, co to s námi udělá. Natrénováno jsme měli, myslím, poctivě.

Číst dále

Obrázek k článku Handy cyklo maraton 2016

Handy cyklo maraton 2016

Pro někoho to nejspíš zní trochu bláznivě, když uslyší „jedem na kole 2222km z Prahy do Bratislavy a zpět“. O to bláznivější pak je, že vše se musí stihnout do 111 hodin a je třeba projet všemi čtrnácti kraji. Nemožné? Vůbec ne!

Číst dále

Obrázek k článku Jizerská Padesátka

Jizerská Padesátka

Jak už asi víte, nedávno jsem se zúčastnil Jizerské padesátky. Nezapomenutelné zážitky ovšem nemám pouze ze závodu samotného, ale už z cesty tam. Začaly v Praze, kde jsem se z Florence potřeboval dostat na Černý Most.

Číst dále